Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

8 490 000 Kč

77 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5316 m²Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Tatobity, okres Semily

7 500 000 Kč

6 995 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3378 m²Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Bezručova, Turnov

10 900 000 Kč

9 300 000 Kč

2 753 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová 162, Višňová

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Zlatá Olešnice 89, Zlatá Olešnice

6 700 000 Kč

13 730 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Volfartická 49, Žandov

5 249 000 Kč

26 245 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Hůlkova 279, Liberec XXIII-Doubí

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

82 464 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 nemovitostí