Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Břevniště 26, Hamr na Jezeře

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Nový Bor, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

8 750 000 Kč

98 315 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Podskalí, Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

6 950 000 Kč

31 881 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

8 490 000 Kč

77 182 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová 162, Višňová

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Zlatá Olešnice 89, Zlatá Olešnice

6 700 000 Kč

13 730 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů