Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 100 000 Kč

38 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5682 m²Prodej stavebního pozemku 5682 m²
Prodej stavebního pozemku 5682 m²
Prodej stavebního pozemku 5682 m²

Prodej stavebního pozemku 5682 m²

Oldřichov v Hájích, okres Liberec

6 900 000 Kč

5 900 000 Kč

1 038 Kč/m2

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Partyzánská, Česká Lípa

5 700 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Antala Staška 28, Lomnice nad Popelkou

8 499 000 Kč

14 165 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Bedřichov 164, Bedřichov

5 390 000 Kč

141 842 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 nemovitostí