Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Dětmarovice 22, Dětmarovice

4 950 000 Kč

8 250 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 840 m²Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²

Prodej stavebního pozemku 840 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 800 000 Kč

3 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1744 m²Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Velké Heraltice, okres Opava

1 790 000 Kč

1 026 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52.9 m²Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

3 450 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.5 m²Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Lumírova 544/72, Ostrava - Výškovice

4 990 000 Kč

65 229 Kč/m2

1...272829...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 nemovitostí