Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Tovární, Záblatí, Bohumín

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

42 308 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

1. máje 1267, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

1 900 000 Kč

27 536 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Adamusova, Ostrava

2 690 000 Kč

2 630 000 Kč

49 623 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Liptaňské náměstí, Ostrava

3 950 000 Kč

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 111 m²Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²

Prodej bytu 5+1 111 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

2 825 500 Kč

2 480 000 Kč

22 342 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 51.05 m²Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Závodní 923/41, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

52 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Dr. Šavrdy 3012/10, Ostrava - Bělský Les

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Potoční 1022/36, Odry

3 440 000 Kč

51 343 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1470 m²Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Pržno

4 700 000 Kč

3 197 Kč/m2

1...282930...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 368 nemovitostí