Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 371 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 71 m²Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²

Prodej bytu 4+1 71 m²

Volgogradská, Ostrava

4 300 000 Kč

60 563 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2092 m²Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²
Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Prodej stavebního pozemku 2092 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 500 000 Kč

1 195 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Kosmá 1099, Rychvald

2 700 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1406 m²Prodej stavebního pozemku 1406 m²
Prodej stavebního pozemku 1406 m²
Prodej stavebního pozemku 1406 m²

Prodej stavebního pozemku 1406 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

1 900 000 Kč

1 351 Kč/m2

1234...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 371 nemovitostí