Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Cihelní, Karviná

1 990 000 Kč

35 536 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 643 m²Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²

Prodej stavebního pozemku 643 m²

Dolní Lhota, okres Ostrava-město

2 300 000 Kč

3 577 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 680 500 Kč

25 462 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michnáč
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Petr Michnáč

Petr Michnáč

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

tř. Těreškovové, Karviná

1 859 000 Kč

34 426 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...345...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí