Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2694 m²Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Řeka, Frýdek-Místek

4 700 000 Kč

1 745 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 478 m²

Zátor 163, Zátor

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

21 652 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Zengrova, Ostrava

2 940 000 Kč

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+1 37.83 m²Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Břustkova, Ostrava

2 390 000 Kč

63 177 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

1...303132...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí