Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

334 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1695 m²Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Karlovice ve Slezsku

2 990 000 Kč

1 764 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Kozlovice, Frýdek-Místek

4 499 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Gončarovova 1508/2, Ostrava - Zábřeh

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

52 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Šrámkova, Havířov

3 290 000 Kč

48 382 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

69 512 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35.96 m²Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Horní, Ostrava

1 890 000 Kč

52 558 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69.71 m²Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Josefa Kotase 1172/31, Ostrava - Hrabůvka

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

48 630 Kč/m2

1...31323334

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 369 nemovitostí