Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Studentská, Karviná

2 699 000 Kč

39 691 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 23 m²Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²

Prodej bytu 1+1 23 m²

Pionýrská, Bruntál

1 160 000 Kč

50 435 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Chářovská 797/86, Krnov - Pod Cvilínem

2 890 000 Kč

46 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

1...101112...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí