Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 42 m²Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²

Prodej bytu 1+kk 42 m²

Hrabyně, okres Opava

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 68 m²Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²

Prodej domu 68 m²

Jarní, Orlová

3 150 000 Kč

2 950 000 Kč

43 382 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Alžírská, Ostrava

2 790 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Borovského, Karviná

2 790 000 Kč

42 923 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 050 000 Kč

1 448 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mendelova, Karviná

2 849 000 Kč

37 487 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 990 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 2650 m²Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Razová, okres Bruntál

2 252 500 Kč

850 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...111213...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 nemovitostí