Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 43.2 m²Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Garážní, Moravská Ostrava, Ostrava

2 790 000 Kč

2 690 000 Kč

62 269 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

203, Město Albrechtice

1 390 000 Kč

63 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1752 m²Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Karlovice, okres Bruntál

2 490 000 Kč

1 421 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Vojkovice, okres Frýdek-Místek

2 312 000 Kč

2 080 800 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Dolní Moravice, okres Bruntál

1 890 000 Kč

1 981 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Brumovice, okres Opava

2 795 400 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

Masarykova třída, Orlová

1 870 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Orlová, okres Karviná

2 300 000 Kč

33 824 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Domky 131, Otice

2 190 000 Kč

4 140 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

1...678...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí