Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2500 m²Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 499 000 Kč

2 299 000 Kč

920 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1587 m²Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 047 230 Kč

1 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1301 m²Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Horní Suchá, okres Karviná

2 150 000 Kč

2 100 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Okružní, Český Těšín

1 470 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 590 000 Kč

1 581 Kč/m2

1...789...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 663 nemovitostí