Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Borovského, Karviná

2 790 000 Kč

42 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 398 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 050 000 Kč

1 448 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mendelova, Karviná

2 849 000 Kč

37 487 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 990 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 2650 m²Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Razová, okres Bruntál

2 252 500 Kč

850 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 840 m²Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²

Prodej stavebního pozemku 840 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 800 000 Kč

3 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Adamusova, Ostrava

2 690 000 Kč

2 630 000 Kč

49 623 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 111 m²Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²

Prodej bytu 5+1 111 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

2 825 500 Kč

2 480 000 Kč

22 342 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 51.05 m²Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Závodní 923/41, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

52 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 398 nemovitostí