Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

58 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1689 m²Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

3 792 500 Kč

3 349 000 Kč

1 983 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Jistebník, okres Nový Jičín

4 999 990 Kč

2 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Kozlovice 496, Kozlovice

4 900 000 Kč

59 756 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 403 320 Kč

3 590 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Grudova 1173/4, Opava - Kateřinky

4 900 000 Kč

65 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

3 534 000 Kč

69 294 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1298 m²Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Staříč, okres Frýdek-Místek

3 750 000 Kč

2 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1004 m²Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Opavská, Velká Polom

4 199 000 Kč

3 999 000 Kč

3 983 Kč/m2

1...345...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí