Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

136 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

5 690 000 Kč

26 343 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4000 m²Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Mokré Lazce, okres Opava

9 800 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Liliová, Opava

6 000 000 Kč

5 500 000 Kč

59 140 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1322 m²Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

5 949 000 Kč

4 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1724 m²Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

7 758 000 Kč

4 500 Kč/m2

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Široká Niva, okres Bruntál

9 900 000 Kč

9 700 000 Kč

36 194 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²

Butovická 863, Studénka - Butovice

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

29 828 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej projektu 142 m²Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²

Prodej projektu 142 m²

Stará Riviera, Frýdek-Místek

5 300 000 Kč

37 324 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

1...678...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 576 nemovitostí