Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Brumovice, okres Opava

2 795 400 Kč

1 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

Masarykova třída, Orlová

1 870 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

85 417 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 116 m²Prodej bytu 4+1 116 m²
Prodej bytu 4+1 116 m²
Prodej bytu 4+1 116 m²

Prodej bytu 4+1 116 m²

Žižkova 566/27, Krnov - Pod Cvilínem

4 280 000 Kč

36 897 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Orlová, okres Karviná

2 300 000 Kč

33 824 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Domky 131, Otice

3 250 000 Kč

3 925 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Domky 131, Otice

2 190 000 Kč

4 140 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2500 m²Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 499 000 Kč

2 299 000 Kč

920 Kč/m2

1...242526...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí