Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 57 m²Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²

Prodej chaty 57 m²

Mistřovice

1 075 000 Kč

18 860 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 950 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Dostojevského 2132/24, Opava - Předměstí

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 980 000 Kč

20 204 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Šenov u Ostravy

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
1...313233...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí