Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Hlučín, okres Opava

1 250 000 Kč

860 000 Kč

18 696 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 292 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská 1124/3, Ostrava - Hrabůvka

3 349 000 Kč

63 189 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²

Smilovice, okres Frýdek-Místek

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Hlavní, Bolatice

4 300 000 Kč

71 667 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Lechova, Ostrava

990 000 Kč

949 000 Kč

23 725 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 111 m²Prodej bytu 4+1 111 m²
Prodej bytu 4+1 111 m²
Prodej bytu 4+1 111 m²

Prodej bytu 4+1 111 m²

Gončarovova 1529/7, Ostrava - Zábřeh

5 500 000 Kč

49 550 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

6 350 000 Kč

27 137 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...404142...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 292 nemovitostí