Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

6 800 000 Kč

55 285 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Emila Holuba, Havířov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Ježkova 1343/2, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

2 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6930 m²Prodej stavebního pozemku 6930 m²
Prodej stavebního pozemku 6930 m²
Prodej stavebního pozemku 6930 m²

Prodej stavebního pozemku 6930 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

13 990 000 Kč

2 019 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Novodvorská, Kravaře

6 500 000 Kč

6 350 000 Kč

31 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Kysucká, Český Těšín, Český Těšín

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

38 088 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

32 378 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...8910...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí