Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Benešov s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 952 m²Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²

Prodej stavebního pozemku 952 m²

Strojetice, okres Benešov

3 332 000 Kč

2 856 000 Kč

3 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Strojetice, okres Benešov

2 968 000 Kč

2 544 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 845 m²Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²

Prodej stavebního pozemku 845 m²

Strojetice, okres Benešov

2 957 500 Kč

2 535 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Krňany, okres Benešov

150 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Za Akáty ev. č. 12, Vlašim

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Na Chmelnici 1998, Benešov

3 450 000 Kč

115 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Dukelská 1586, Benešov

5 250 000 Kč

93 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Řehenice, okres Benešov

3 999 000 Kč

4 555 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 nemovitostí