Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

6 990 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Hlavní 555, Dolní Dunajovice

8 490 000 Kč

6 950 000 Kč

37 166 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 821 m²Prodej domu 105 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 821 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 821 m²

Boleradice 216, Boleradice

9 490 000 Kč

8 490 000 Kč

80 857 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí