Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 890 000 Kč

26 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Bulhary 183, Bulhary

6 237 974 Kč

127 306 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

4 225 000 Kč

9 516 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Příhon, Klobouky u Brna

6 850 000 Kč

30 044 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí