Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

92 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Hlavní 276/68, Břeclav - Poštorná

6 500 000 Kč

56 522 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 243 nemovitostí