Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Česká Lípa s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

49 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

1 200 000 Kč

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Volfartická 49, Žandov

5 249 000 Kč

26 245 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7364 m²Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Mařenice, okres Česká Lípa

2 999 999 Kč

407 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2600 m²Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

2 490 000 Kč

2 340 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Okružní , Mimoň

2 630 000 Kč

2 400 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Vrchlického, Doksy

3 050 000 Kč

40 667 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí