Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu České Budějovice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1759 m²Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Doudleby, okres České Budějovice

4 000 000 Kč

3 990 000 Kč

2 268 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Školní 1, Štěpánovice

4 221 420 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1627 m²Prodej stavebního pozemku 1627 m²
Prodej stavebního pozemku 1627 m²
Prodej stavebního pozemku 1627 m²

Prodej stavebního pozemku 1627 m²

Pištín, okres České Budějovice

4 090 000 Kč

3 579 400 Kč

2 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1732 m²Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

6 250 000 Kč

3 609 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Lipí, okres České Budějovice

4 990 000 Kč

5 383 Kč/m2

Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²

Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

13 290 000 Kč

10 990 000 Kč

30 528 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Čéčova 668/8, České Budějovice 3

5 990 000 Kč

5 400 000 Kč

87 097 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Ledenická 10, Srubec

11 550 000 Kč

11 400 000 Kč

103 636 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5264 m²Prodej stavebního pozemku 5264 m²
Prodej stavebního pozemku 5264 m²
Prodej stavebního pozemku 5264 m²

Prodej stavebního pozemku 5264 m²

Vitín, okres České Budějovice

7 999 000 Kč

4 500 000 Kč

855 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí