Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu České Budějovice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Libníč

4 900 000 Kč

4 200 000 Kč

5 874 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 255 m²Prodej atypického bytu 255 m²
Prodej atypického bytu 255 m²
Prodej atypického bytu 255 m²

Prodej atypického bytu 255 m²

B. Smetany 1473/15, České Budějovice 3

14 750 000 Kč

11 900 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9217 m²Prodej stavebního pozemku 9217 m²
Prodej stavebního pozemku 9217 m²
Prodej stavebního pozemku 9217 m²

Prodej stavebního pozemku 9217 m²

Lišov, okres České Budějovice

7 400 000 Kč

6 990 000 Kč

758 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3580 m²Prodej stavebního pozemku 3580 m²
Prodej stavebního pozemku 3580 m²
Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Prodej stavebního pozemku 3580 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

12 888 000 Kč

3 600 Kč/m2

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Havlíčkova 480, Týn nad Vltavou - Malá Strana

12 655 000 Kč

66 257 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...567...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí