Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu České Budějovice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

České Vrbné 2418, České Budějovice 2

7 200 000 Kč

138 462 Kč/m2

Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²

Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²

Chrášťany 17, Chrášťany

7 490 000 Kč

13 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

U Rybníčku 216, Roudné

11 790 000 Kč

119 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

U Cihelny 289, Dolní Bukovsko

7 890 000 Kč

46 140 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Hamry 190, Hluboká nad Vltavou

8 490 000 Kč

40 817 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Vodňanská 1017/8, České Budějovice 2

4 100 000 Kč

97 619 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

U Hada 2471, České Budějovice 2

7 999 000 Kč

76 913 Kč/m2

Prodej domu 231 m²Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²

Prodej domu 231 m²

Pištín, České Budějovice

9 900 000 Kč

42 857 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...678...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 554 nemovitostí