Nemovitosti na prodej v okresu Děčín

91 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Sadová 174, Dolní Poustevna

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

16 026 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 408 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

5. května 568, Česká Kamenice

3 600 000 Kč

31 034 Kč/m2

Prodej domu 176 m², pozemek 1213 m²Prodej domu 176 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 1213 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 1213 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 1213 m²

Lipová, okres Děčín

3 390 000 Kč

19 261 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Pražská, Varnsdorf

2 290 000 Kč

36 935 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Pohraniční 1224/17, Děčín I-Děčín

2 690 000 Kč

48 036 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

U Tvrze, Děčín

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Mikulášovická 563, Velký Šenov

1 690 000 Kč

27 258 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 408 nemovitostí