Nemovitosti na prodej v okresu Děčín

92 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1450 m²Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²

Prodej stavebního pozemku 1450 m²

V Lukách 92, Děčín

2 590 000 Kč

2 299 000 Kč

1 586 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Fűgnerova, Šluknov

4 180 000 Kč

3 450 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Severní 1478/1, Děčín VI-Letná

3 100 000 Kč

62 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Plzeňská 1972, Varnsdorf

5 290 000 Kč

24 491 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

37 296 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

1 700 000 Kč

39 627 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²

Děčín XIV-Dolní Žleb 26, Děčín

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Oblouková, Děčín

3 550 000 Kč

47 973 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 nemovitostí