Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

87 nemovitostí

doporučené

Prodej projektu 142 m²Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²

Prodej projektu 142 m²

Stará Riviera, Frýdek-Místek

5 300 000 Kč

37 324 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 475 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 141 m²Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²

Prodej domu 141 m²

Hnojník, Frýdek-Místek

8 590 000 Kč

8 290 000 Kč

58 794 Kč/m2

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Komorní Lhotka, okres Frýdek-Místek

2 650 000 Kč

42 742 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

3 490 000 Kč

14 542 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 475 nemovitostí