Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

87 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 476 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Komorní Lhotka 87, Komorní Lhotka

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

6 890 000 Kč

94 384 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Harcovská 1482, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

4 700 000 Kč

92 157 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 66 m²Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²

Prodej chaty 66 m²

532, Morávka

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 60 m²Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²

Prodej chaty 60 m²

Čeladná, Frýdek-Místek

3 300 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

5. května 903, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 900 000 Kč

79 730 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 476 nemovitostí