Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hradec Králové s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové, Hradec Králové

7 800 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

K Zastávce 164/36, Hradec Králové - Pouchov

7 499 000 Kč

57 244 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Resslova 930/2, Hradec Králové

8 750 000 Kč

95 109 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Blešno, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

93 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Černilov 487, Černilov

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+1 102 m²Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²

Prodej bytu 3+1 102 m²

Čelakovského 638/1, Hradec Králové

8 300 000 Kč

81 373 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 nemovitostí