Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Jindřichův Hradec s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 85 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²

Vydří 44, Vydří

1 600 000 Kč

20 779 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej chalupy 86 m², pozemek 517 m²Prodej chalupy 86 m², pozemek 517 m²
Prodej chalupy 86 m², pozemek 517 m²
Prodej chalupy 86 m², pozemek 517 m²

Prodej chalupy 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

1 600 000 Kč

18 605 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Plavsko, okres Jindřichův Hradec

1 550 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Roseč 49, Roseč

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Brněnská 128, Slavonice

2 595 000 Kč

41 190 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Tyršova 11, Studená

2 990 000 Kč

7 475 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 85 nemovitostí