Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Jindřichův Hradec s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

1 600 000 Kč

18 605 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Sídliště F. Hrubína 357, Chlum u Třeboně

6 360 000 Kč

4 250 000 Kč

47 753 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1875 m²Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Školní 59, Nová Včelnice

1 990 000 Kč

1 061 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

4 500 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1456 m²Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Jarošov nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec

2 480 000 Kč

1 703 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 nemovitostí