Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karlovy Vary s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

101 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 315 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Koupaliště 915/7, Karlovy Vary - Rybáře

5 500 000 Kč

4 999 999 Kč

67 568 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Stráž nad Ohří 55, Stráž nad Ohří

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

24 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Lipová 477, Žlutice

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

29 379 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 688 m², pozemek 287 m²Prodej domu 688 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 688 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 688 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 688 m², pozemek 287 m²

Široká 35, Valeč

8 990 000 Kč

7 500 000 Kč

10 901 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Fibichova, Jáchymov

4 659 000 Kč

4 559 000 Kč

32 564 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 315 nemovitostí