Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karlovy Vary s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Žižkova, Karlovy Vary

5 900 000 Kč

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Mlýnská, Bochov

6 490 000 Kč

20 603 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4036 m²Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Dalovice, okres Karlovy Vary

7 482 744 Kč

1 854 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Brigádníků 1409/8, Karlovy Vary

4 699 000 Kč

70 134 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 193 m²Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²
Prodej bytu 5+kk 193 m²

Prodej bytu 5+kk 193 m²

Sadová 960/38, Karlovy Vary

15 000 000 Kč

77 720 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Dvořákova 657/3, Karlovy Vary - Stará Role

4 499 000 Kč

4 399 000 Kč

56 397 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 nemovitostí