Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Zlonice, okres Kladno

17 500 000 Kč

15 500 000 Kč

108 392 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Karla Čapka 1508, Unhošť

7 500 000 Kč

141 509 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Arbesova, Slaný

5 600 000 Kč

93 333 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Polívková Seifertová
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Renata Polívková Seifertová

Renata Polívková Seifertová

4.7

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Na Obloucích, Kladno

8 450 000 Kč

85 354 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 600 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 600 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 600 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 600 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 600 m²

Družec ev. č. 30, Družec

1 980 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 nemovitostí