Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

90 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1701 m²Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Radinovy, Vrhaveč

3 590 000 Kč

2 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 272 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1044 m²Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Lomec, okres Klatovy

2 923 200 Kč

2 800 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 85 m²Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²

Prodej bytu 4+1 85 m²

Zahradní, Klatovy

6 350 000 Kč

5 350 000 Kč

62 941 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Javorná 5, Čachrov

3 999 000 Kč

142 821 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 272 nemovitostí