Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

90 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

9 776 500 Kč

143 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 272 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Palackého 265, Nýrsko

4 600 000 Kč

35 115 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6197 m²Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Plánice, Plánice

2 750 000 Kč

444 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Kvášňovice, okres Klatovy

1 450 000 Kč

1 190 000 Kč

647 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 906 m²Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²

Prodej stavebního pozemku 906 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

1 812 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 570 000 Kč

2 399 000 Kč

2 399 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+1 91 m²Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²

Prodej bytu 2+1 91 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

5 835 235 Kč

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 950 000 Kč

2 570 000 Kč

2 570 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 876 m²Prodej stavebního pozemku 876 m²
Prodej stavebního pozemku 876 m²
Prodej stavebního pozemku 876 m²

Prodej stavebního pozemku 876 m²

Plánice, okres Klatovy

790 000 Kč

902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Klatovy, okres Klatovy

3 806 400 Kč

4 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 272 nemovitostí