Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

74 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 232 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3321 m²Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Chudenín, Klatovy

3 300 000 Kč

2 990 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Javorná 8, Čachrov

3 990 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Javorná 8, Čachrov

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

136 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Švihov, okres Klatovy

2 100 000 Kč

1 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 232 nemovitostí