Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

74 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Jiřičná 24, Petrovice u Sušice

6 600 000 Kč

75 862 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 232 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Sluhov 2, Kolinec

4 990 000 Kč

11 089 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Pod Koníčky 450, Klatovy II

4 299 000 Kč

79 611 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Nezdice na Šumavě 173, Nezdice na Šumavě

4 990 000 Kč

19 416 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Javorná 8, Čachrov

5 090 000 Kč

145 429 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 882 m²Prodej stavebního pozemku 882 m²
Prodej stavebního pozemku 882 m²
Prodej stavebního pozemku 882 m²

Prodej stavebního pozemku 882 m²

Dolany, okres Klatovy

1 850 000 Kč

2 098 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Družstevní, Klatovy

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 232 nemovitostí