Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

40 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 269 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Žáky, okres Kutná Hora

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

83 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Žáky, okres Kutná Hora

2 999 000 Kč

2 827 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Vrdy, okres Kutná Hora

7 495 000 Kč

6 995 000 Kč

43 719 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 269 nemovitostí