Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Liberec s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2131 m²Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Purkyňova, Liberec

23 440 000 Kč

11 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová 162, Višňová

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Borový vrch 791/46, Liberec XIV-Ruprechtice

3 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Hůlkova 279, Liberec XXIII-Doubí

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

82 464 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1358 m²Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Dlouhá, Liberec

4 450 000 Kč

3 999 000 Kč

2 945 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí