Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Liberec s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Zlatá výšina 466, Hrádek nad Nisou

4 500 000 Kč

4 199 000 Kč

69 983 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov

4 390 000 Kč

3 999 000 Kč

76 904 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Sídliště 529, Hejnice

3 100 000 Kč

63 265 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1999 m²Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Jeřmanice, okres Liberec

5 100 000 Kč

2 551 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

9 499 000 Kč

13 767 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Zlínská 577/8, Liberec III-Jeřáb

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

89 130 Kč/m2

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí