Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Louny s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Libočany 178, Libočany

3 250 000 Kč

47 794 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 224 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Mlýnce 20, Vroutek

3 400 000 Kč

22 078 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Holedeč, okres Louny

2 200 000 Kč

2 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Dukelská 892, Podbořany

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Palackého 432, Postoloprty

6 950 000 Kč

48 944 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

nám. Petra Obrovce 2261, Louny

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

68 793 Kč/m2

Prodej domu 82.6 m²Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²

Prodej domu 82.6 m²

Nákladní, Žatec, Žatec

6 300 000 Kč

76 271 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 741 m²Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²

Prodej stavebního pozemku 741 m²

Žatec, okres Louny

2 900 000 Kč

3 914 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 224 nemovitostí