Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Louny s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

51 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 666 m²Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²

Prodej stavebního pozemku 666 m²

Opočno, okres Louny

1 290 000 Kč

1 937 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 224 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Nádražní schody 806, Žatec

7 640 000 Kč

63 667 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Jungmannova, Louny

6 480 000 Kč

6 290 000 Kč

50 726 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 824 m²Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²

Prodej stavebního pozemku 824 m²

Krásný Dvůr, Krásný Dvůr

1 600 000 Kč

1 942 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Kadaňská 682, Žatec

7 350 000 Kč

6 990 000 Kč

39 943 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4457 m²Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Podbořany, okres Louny

3 900 000 Kč

3 390 000 Kč

761 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

J. K. Tyla 2340, Žatec

6 900 000 Kč

6 590 000 Kč

57 304 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 224 nemovitostí