Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Olomouc s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 458 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 974 m²Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²

Prodej stavebního pozemku 974 m²

Uničov, okres Olomouc

2 912 260 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1123 m²Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 170 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Uničov, okres Olomouc

2 873 390 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Jeremenkova 590/12, Olomouc

5 590 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Sad míru 1238, Uničov

10 990 000 Kč

60 385 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 458 nemovitostí