Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Olomouc s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pionýrů, Uničov

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Bouzov, okres Olomouc

4 200 000 Kč

28 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Okružní 963/39, Olomouc - Neředín

7 350 000 Kč

111 364 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 974 m²Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²

Prodej stavebního pozemku 974 m²

Uničov, okres Olomouc

2 912 260 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1123 m²Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 170 Kč

2 790 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 nemovitostí