Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Olomouc s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

73 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 931 m²Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²

Prodej stavebního pozemku 931 m²

Újezd, okres Olomouc

2 318 190 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 912 m²Prodej stavebního pozemku 912 m²
Prodej stavebního pozemku 912 m²
Prodej stavebního pozemku 912 m²

Prodej stavebního pozemku 912 m²

Štěpánov, okres Olomouc

3 965 000 Kč

4 348 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 911 m²Prodej stavebního pozemku 911 m²
Prodej stavebního pozemku 911 m²
Prodej stavebního pozemku 911 m²

Prodej stavebního pozemku 911 m²

Štěpánov, okres Olomouc

3 961 000 Kč

4 348 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Skupova 574/15, Olomouc - Nové Sady

4 399 000 Kč

4 299 000 Kč

99 977 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Sadová 524, Uničov

3 990 000 Kč

3 480 000 Kč

44 615 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

tř. Kosmonautů, Olomouc

4 980 000 Kč

93 962 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

8. května, Olomouc

3 900 000 Kč

84 783 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Pionýrská 993/26, Olomouc - Nová Ulice

4 690 000 Kč

75 645 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Bílá Lhota, okres Olomouc

4 000 000 Kč

28 571 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 540 m²Prodej domu 170 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 540 m²

Huzová 76, Huzová

4 800 000 Kč

28 235 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 nemovitostí